O nás

pre Vás

Navigácia TM 

Zaoberáme sa predajom a servisom gps navigácií pre auto-moto-tir, turistických a športových navigácií vrátane kompletného servisu. Naše dlhoročné skúsenosti a zanietenie pre gps systémy sú zárukou kvalitných servisných a poradenských služieb a radia nás ku špičke v tomto odbore,    o čom svedčí spokojnosť klientov po celom Slovensku.

Pracujeme so značkami Garmin, TomTom, Navigon, Mio, Panasonic, Navitel, Blaupunkt, Prestigio, Modecom, no name (Čína). Poskytujeme k nim mapové podklady a voliteľné príslušenstvo (nabíjačky, držiaky, prepojovacie káble, ochranné puzdrá, fólie a ostatné). V ponuke máme aj kompletný servis na uvedené značky, ako napríklad výmena usb konektora, výmeny displeja, poškodeného reproduktoru, plastových rámov....


Vieme zabezpečiť aj potrebný navigačný softvér do vstavaných automobilov rôznych značiek. (Skoda, Vw, Kia, Mercedes, Mazda, Toyota, Ford, Citroen, Peugeot........)

Radi Vás privítame u nás v predajni v ZOC Max Trnave, prípadne vieme veľa vecí vyriešiť cez poštu alebo na diaľku cez vzdialenú plochu.

Tomáš Mišudík